ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY PARROT MiniKit NEO MENU PL Zobacz większe

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY PARROT MiniKit NEO MENU PL

Nowy produkt

GWARANCJA 30 DNI

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł

Więcej informacji

 
Parrot Minikit Neo

BATERIA WYTRZYMUJE OKOŁO 1.5 GODZINY
 

Oprogramowanie w języku polskim!

 

 

MINIKIT Neo komunikuje się z telefonem za pośrednictwem interfejsu Bluetooth 3.1 przy pomocy protokołów HFP 1.6, A2DP, PBAP, umożliwia sparowanie dziesięciu urządzeń (NFC), w tym jednoczesną obsługę dwóch aparatów telefonicznych. Za przejście zestawu z trybu uśpienia do trybu pracy odpowiada czujnik wstrząsowy, wykrywający pasażera. Zestaw posiada zintegrowany mikrofon o charakterystyce dookólnej i głośnik omnipolarny zasilany przez wzmacniacz o mocy znamionowej 3 W. Za redukcję hałasu otoczenia i efektu echa odpowiadają rozwiązania Parrot NR 3.1 i Parrot APA 1.6.


Nowy kompaktowy wygląd

Matowa, czarna obudowa z elementami metalicznymi.

Nowy sposób mocowania

Mocowanie bezpośrednio do osłony słonecznej. Dzięki nowej konstrukcji (duży klips), jest niezwykle łatwo założyć jedną ręką zestaw na osłonę słoneczną. Ponieważ nie trzeba używać opaski elastycznej – zestaw w prosty sposób można przenosić pomiędzy samochodami.

Wzbudzanie do wybierania głosowego bez dotykania zestawu

Aby rozpocząć wybieranie numeru, nie trzeba już odrywać rąk od kierownicy aby dotknąć zestawu. Z MINIKIT Neo wystarczy powiedzieć MINIKIT! Aby zestaw zgłosił się i zapytał – Do kogo chcesz zadzwonić?

Instrukcja obsługi wgrana jako informacja głosowa do urządzenia.

Instrukcja jest nagrana w formie głosowych wskazówek. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze jest pod ręką. Zestaw podpowiada – prowadząc za rękę jak dokonać parowania z telefonem.

Dodatkowe aplikacje dostępne w Google Play oraz Apple Store

Zestaw może przypominać co określony czas o potrzebie zrobienia przerwy w długiej trasie. Można ustawić własny komunikat SMS, który będzie wysłany do osoby dzwoniącej gdy właściciel odrzuci połączenie (po komendzie odrzuć lub naciśnięciu czerwonego przycisku). Wirtualny parkometr – po wyjściu z samochodu i zerwaniu połączenia z zestawem MINIKIT Neo, telefon może odliczać czas na jaki został ustawiony parkometr – przypomnienie o wypisaniu dodatkowego biletu parkingowego. Własne sygnały włączania i wyłączania zestawu. Przykładowo żona może nagrać mężowi pozdrowienia.

Mocniejszy głośnik

Rozmowę z MINIKIT Neo słychać aż o 50% głośniej. Dzięki temu zestaw może być z powodzeniem używany również w samochodach typu kabriolet – z otwartym dachem.

Dodatkowy przycisk informujący o stanie baterii.

Po użyciu przycisku, zestaw głosowo informuje o stanie naładowania baterii – przykładowo Poziom baterii 80%

Znaczniki głosowe

W zestawie MINIKIT Neo można wgrać własne znaczniki głosowe.


Telefon domyślny / główny

Oprogramowanie zestawu umożliwia wskazanie który telefon ma być domyślnie łączony jako pierwszy. Ma to znaczenie gdy użytkownik posiada dwa telefony. Nie trzeba już pamiętać aby główny telefon parować jako pierwszy.

Nowe oprogramowanie DSP

MINIKIT Neo ma bardziej zaawansowaną redukcję szumów. Ponieważ zestaw jest przygotowany do używania w kabrioletach, jego oprogramowanie doskonale radzi sobie z większymi szumami podczas jazdy z otwartym dachem.

Komunikacja w języku polskim.

Dane techniczne
zestaw głośnomówiący Bluetooth Parrot MiniKit Neo
Czas pracy 10 godzin
Czas gotowości 360 godzin
Czas ładowania 3 godziny
Łączność Bluetooth 3.1
Kolor czarno-srebrny
Zasięg działania 10 m
Wymiary 94 x 54 x 39 mm
Waga 69 g

 

W ZESTAWIE:

-PARROT

-ŁADOWARKA SAMOCHODOWA