ROUTER ZYXEL WIFI MODEM ADSL AMG1202-T10A Zobacz większe

ROUTER ZYXEL WIFI MODEM ADSL AMG1202-T10A

Używane

GWARANCJA 30 DNI

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

20,00 zł

Więcej informacji

 

Ruter ADSL2+ Zyxel AMG1202-T10A WiFi 4xLAN

 

Router szerokopasmowy z modemem ADSL2+ oraz switchem

Annex A

protokoły i standardy sieciowe

ADSL
ADSL2
ADSL2+
DDNS
DHCP
DNS
HTTP
IEEE 802.1p
IEEE 802.1Q
IGMP
IPv4
IPv6
PPP over Ethernet (RFC 2516)
PPTP
UPnP - Universal plug-and-play

 

 
Funkcje
DHCP
Przekierowanie portów
VPN IPSec
Wykrywanie ataków typu DoS

 

 
Zabezpieczenia
System zapobiegania atakom DoS
WEP
WPA
WPA2
WPS

WBUDOWANA SPRZĘTOWA OBSŁUGA QOS

"QoS, czyli zarządzanie pasmem, dzięki któremu aplikacjom wymagającym najlepszych parametrów łącza (transmisja audio/wideo) można zapewnić odpowiednie warunki pracy, a aplikacje mniej wrażliwe na opóźnienia obsługiwać z niższym priorytetem. Zagadnienia te są bardzo zaawansowane, ale w ruterze zostały zrealizowane w taki sposób, by każdy mógł z nich bez trudu skorzystać.

Uwagę zwraca także wiele innych funkcji, rzadko spotykanych w sprzęcie tej klasy. Są to m.in. różne tryby pracy rutera (z możliwością całkowitego wyłączenia translacji adresów), możliwość współpracy z serwerami Syslog z dokładnym określeniem informacji, które mają trafić do dzienników zdarzeń. System operacyjny ZyNOS wykorzystany w urządzeniu pozwala na konfigurację sprzętu nie tylko przez przeglądarkę, ale daje także dostęp przez Telnet, FTP i oferuje obsługę SNMP. 

Zwróciliśmy także uwagę na zabezpieczenia, bo już po pierwszym logowaniu z domyślnym hasłem sugeruje ustawienie nowego hasła. Oczywiście sprzęt oferuje także stanową zaporę ogniową oraz filtr URL bazujący na słowach kluczowych i współpracujący z harmonogramem.

 

Natomiast w odniesieniu do sieci bezprzewodowej można wykorzystać filtrowanie ruchu z wykorzystaniem adresów MAC, szyfrowanie WEP, WPA lub WPA-PSK, uwierzytelnianie użytkowników na serwerze RADIUS. Producent zastosował także nietypowe rozwiązanie w postaci lokalnej bazy użytkowników, która może zastąpić serwer uwierzytelniający. "

 

 

 Zasilacz w zestawie.

 

Sprzęt używany może posiadać ryski i otarcia, co nie wpływa na jego pracę.