DRUKARKA IGŁOWA BROTHER M-4318 HEAVY DUTY LPT , RS232

Używane

GWARANCJA 30 DNI

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

179,00 zł

Więcej informacji


DRUKARKA IGŁOWA BROTHER M-4318


Drukarka posiada solidną obudowę, a otwory do podawania papieru znajdują się w niej u góry, z tyłu i na dole zaś dzięki uchylnym pokrywom udało się producentowi uzyskać łatwy i wygodny dostęp do większości części mechanicznych. Ta ostatnia cecha okazuje się szczególnie przydatna w trakcie eksploatacji, gdyż np. w razie występujących kłopotów z prowadzeniem papieru, odpada konieczność obracania drukarki na wszystkie strony w celu usunięcia resztek.

Brother M-4318 została zaprojektowana jako superszybka, uniwersalna drukarka dla biur jej głowica drukująca zawiera 18 igieł umieszczonych w dwóch równoległych rzędach, dzięki czemu w trybie draft wydajność dochodzi do 800 zn./sek (220 linii/min).

W trybie NLQ, rędkość druku spada do ok. 150 zn./sek, lecz mamy do dyspozycji 7 krojów pisma (Quadro, Anelia PS, Roman, Sans Serif, Prestige, Brougham i Gothic) w przeszło 20 odmianach (ścieśniony, wytłuszczony, podkreślony, podwójna wysokość, szerokość, itd.), kroje przeznaczone dla OCR (typu A i B) oraz możliwość drukowania kodów kreskowych zgodnych ze specyfikacjami EAN-8, EAN-13, UPC-A i INTERLEAVED 2/5.

Ciekawą cechą Brother'a M-4318 jest możliwość naprzemiennego korzystania zarówno z pojedynczej, jak i samokopiującej składanki (max. 1 kartka + 5 kopii), gdyż zainstalowana głowica automatycznie dostosowuje się do grubości używanego papieru.


Dzięki wbudowanemu chłodzeniu (wentylator) drukarka może przerabiać codziennie duże ilości danych, dobrze nadaje się do drukowania różnych zestawień, obliczeń i tabel, czy listów, faksów i wykresów. Świadczą o tym: głowica wytrzymująca (MTBF) 300 mln uderzeń/igłę, taśma barwiąca (o szerokości 1"), której żywotność producent oblicza na ok. 20 mln znaków.

Drukarka wyposażona jest w port szeregowy oraz równoległy.

Po uprzednim kontakcie telefonicznym istnieje możliwość zakupu większej ilości sztuk.


Drukarka została przetestowana, działa w 100%.

! TOWAR JEST W DOBRYM STANIE TECHNICZNYM JAK I WIZUALNYM !

 

Sprzęt jest używany, może posiadać ryski i otarcia co nie wpływa na jego pracę.